אודות

ZHUHAI MAXTOR ENTERPRISE שיתוף., בע"מ. נוסד בשנת 2001, מתמחה בפיתוח וייצור נוזלי dispenser: קרם משאבות, קצף משאבות, מתזים ערפל בסדר, מתזים הדק, והתאמה אישית ייצור עבור להשתעשע כימי & קוסמטי אריזה. מוצק בכוח טכני וגבוה אוטומציה, מיומן את עיצוב ופיתוח של ODM הפקות, עובש ייצור, הרכבה אוטומטי ציוד בתעשייה, הארגון זכה עם 10 פטנטים 4 מוצרים היי טק, וזוהתה כמו מפעל היי טק ב 2016. עם יישום אפקטיבי של ISO9001 מערכת ניהול איכות, צבר 15 שנים לפני, יש לנו בקפדנות דבק בעיקרון של איכות ושירות, נבנה מערכת יחסים ארוך טווח עם כמה למעלה בינלאומי יומי כימי חברות, וזכה עמוק אמון מהם. אנו תמיד להתרכז R & D וייצור של נוזלי dispenser והשני אריזת מוצרים כימית יומית חברות, דבק פילוסופיה חברה של "איכות, חדשנות שירות", כדי ליצור ערך יחד עם הלקוחות שלנו על ידי שלנו גבוהה-מוצרים חדשניים באיכות.

ראה עוד

מרכז ידיעות

לרסס ערפל יש יישומים שונים בתעשיות ובהגדרות שונות

מרסס ערפל הוא מכשיר המשמש לפיזור ערפל דק או תרסיס של נוזל. הוא פועל על ידי כך שזרבובית או אטם, ומפרק אותו לטיפות קטנות, יוצר תרסיס דמוי ערפל. לריסוס ערפל יש יישומים שונים בתעשיות ובהגדרות שונות, כולל: גננות: בגננות וגינון, ריסוס ערפל משמשים להשקה והתעלל

2023-08-25 ראה עוד

רב-צדדיות של מרססים כימיקלים יומיומיים ויישומים קוסמטיים

מרססים ערפל הפכו לכלים חיוניים בתחומי הכימיקלים היומיומיים והקוסמטיקה. התקנים חדשניים אלה מציעים תרסיס ערפל המספק דרך נוחה ויעילה ליישום מוצרים שונים.

2023-08-10 ראה עוד

מבוא של מרססי ערפל מסין

מרססי ערפל מסין הם סוג של משאבת תרסיס ראש שיוצר בסדר, ערפילי תרסיס דפוס עדין ויעיל פיזור של נוזלים. אידיאלי עבור יופי, טיפול אישי, ניקוי, וגינון יישומים, מרססי ערפל מסין לנצל אוויר לחץ כדי לצייר נוזל מהמאגר ולהפריד לאטומי זה למייקרו בגודל טיפות. זה יוצר אור, דק מפוזר ערפל המספק גם כיסוי ללא מוגזם רטיבות.

2023-08-02 ראה עוד

איך איכות מרססי ערפל יש מהפכה תעשיית היופי

תעשיית היופי הוא מתפתח כל הזמן עם חדש חידושים וטכנולוגיות. אחד כזה חדשנות שיש מהפכה לטיפוח העור ואיפור יישום הוא את איכות ערפל מרסס.

2023-07-28 ראה עוד

היתרונות של שימוש בערפל בשגרת העור שלך

בשנים האחרונות, המספסים של ערפל זכה לפופולריות רבה בתעשיית העור. מכשירים שימושיים אלה מציעים דרך נוחה ויעילה להחיל מוצרים skincare שונים, מתן יתרונות רבים לעור שלך.

2023-07-28 ראה עוד

מוצרים חדשים

2023-05-26 ראה עוד

ראה עוד